Chat

BSE percek
BSE percek : BSE percek 18. szám

BSE percek 18. szám

A mai számban a hétvégi meccsről Kanyó Ferenc összefoglalóját olvashatják először, majd a lefújás után megkérdezett szurkolók nyilatkozatait, végül pedig egy kis statisztikai csemege jön.

BSE percek 18. szám– 2010. április 12..

Mérkőzés:

Labdarúgás NB III. Aranyos góllal nyert a Balassagyarmat!

Balassagyarmati Városi SE – Jászsport FC. Kft. Jászberény 1-0 (0-0) Balassagyarmat, 150 néző, Vezette: Török D., (Szarvas L., Gyetvai P., )

Balassagyarmat: Földi L.,- Varga, Gaál, Udvari, Zolnyánszki, Balga(Benécs), Duba, Mohácsi(Fekete Á.), Széles(Nagy Á.,), Aranyos, Langó, Edző: Nagy Tibor

Jász Sport Kft.: Papp T.,- Gulyás, Bárkányi, Krajcsek, Lukácsi, Móczó (László K.,), Székesi, Tatár, Szilágyi, Bánáti(Simon), Vaszicsku (Csőke) Edző: Pesti József

Gólszerző: Aranyos (54.p.) Sárga lap: Balga, Benécs, illetve Krajcsek, Jók: Gaál, Udvari, Zolnyánszki, Duba, illetve Bárkányi, Tatár,

2. perc: Bal oldali hazai akciót követően Aranyos előtt nyílt gólszerzési lehetőség, de a hazai csatár nyolc méterről kapu fölé fejelt.

3. perc: Langó kapott remek labdát Balgától, és ajtó-ablak helyzetben tíz méterről jobbal a kapus felett a felső lécre emelte a labdát.

28. perc: Zolnyánszki lépett ki egy remek átadással a védők felett a kifutó kapus felett a hálóba fejelt, de meglepetésre, a partjelző beintésére a játékvezető les miatt nem adta meg a teljesen szabályos gólt.

43. perc: Hazai szabadrúgást követően ezúttal Gaál került ígéretes helyzetbe, de elhamarkodottan 14 méterről ballal a kapu közepén álló Papp kezébe helyezte a labdát.

54. perc: Nagy Ákos szerzett labdát a középpályán indította Aranyost, aki egy védőtől szorongatva, 14 méterről a bal alsó sarokba lőtt.                                                    1-0

Nagyon bekezdett a Balassagyarmat. Pillanatok alatt kétgólos vezetésre kellett volna szert tenniük, de mindkét csatáruk elhibázta a kihagyhatatlan helyzetét. Ezek az akciók megfogták a vendégcsapatot és bő negyedóra után vált csupán kiegyenlítettebbé a játék, de a meccs ezen időszakában továbbra is a hazai kezdeményezések voltak gólveszélyesebbek, sajnos sorra kimaradva, amikor pedig a kapuba került a labda az egyébként végig korrektül működő közreműködők hibáztak, de ez benne van a játékban. Fordulás után viszonylag gyorsan jött egy szép akciót követően a hazai találat. A gól után átadták a területet a hazaiak. A Jászberény élt is a lehetőséggel szépen kombináltak a középpályán, de a hazaiak jó védekezésével nem tudtak mit kezdeni, egy még az első félidőbéli, lehetőséget kivéve helyzet közelébe sem tudtak kerülni. Végre a tavasz folyamán először egy csatár is a kapuba tudott találni, ez a gól az első tavaszi sikert hozta, és négyből a harmadik meccsen maradt érintetlen a csapat kapuja.

Nagy Tibor: Az első félidőben el kellett volna dönteni a mérkőzést, három-négy száz százalékos gólhelyzetet hibáztunk el. A második félidőben két-három játékosom teljesen elfáradt, és ez miatt kontrára rendezkedtünk be. Gratulálok a fiúknak, mert egy nagyon nehéz mérkőzést sikerült megnyerniük.

Pesti József: Bár a mezőnyben nem játszottunk rosszul, de kapura veszélytelenek voltunk, és védelmünk összehozott egy gólt, így csak vereség lehetett a vége.

(Kanyó Ferenc)

Szurkolók:

A mérkőzés után kérdeztünk néhány embert, hogy mit gondol az eddigi szereplésről:

„Úgy gondolom, hogy jó a csapat, csak jobban kellene kihasználni a helyzeteket. Most is már két perc után vezetnünk kellett volna és akkor minden simább. A középpályán lehet, hogy tényleg elveszítettük a stabilitásunkat, de a csapat egyelőre ezt jól titkolja. J.”

„Szerintem az eredmények nem túl jók, és, hogy az igazat mondjam, a játék se olyan, mint ősszel. A sereghajtó ellen minimum 3 góllal kellett volna nyerni, ehelyett még helyzetünk se volt. Idegenben még nagyjából jónak mondható a két pont, és legutóbb már láttam a fejlődést, úgyhogy bizakodó vagyok.”

„Én úgy látom, hogy nincsen semmi probléma, nagyjából ugyanannyi pontot szereztünk, mint ősszel, az igazolások is szerintem jól sikerültek, Langó is majd belejön, meg ez az Aranyos is elég jó játékosnak látszik. Kár, hogy most sok idegenbeli meccsünk van és lesz, ráadásul messze is utazik a csapat szinte mindig, úgyhogy sokszor nem láthatom a csapatot, de azért igyekszek kijárni.”

„Úgy gondolom, hogy erős a keretünk, az eredmények lehetnének jobbak is, de ne legyünk telhetetlenek, ez a 4. hely is nagyszerű.”

Célkeresztben:

A mai Célkeresztben-ben statisztikázunk. Méghozzá arról, hogy hogyan is kezdjük a különböző szezonokat.

2006/2007:

Az őszi szezont borzasztóan kezdtük, 5 mérkőzés után mindössze 1 pont állt a csapat neve mellett. Kikaptunk Maglódon 3-1-re, itthon a Dabastól 2-1-re, aztán szintén itthon a Veresegyháztól 2-0-ra, majd Ózdon 1-1-eztünk, és végül a Tura ellen 3-0-s vereségbe szaladtunk bele hazai pályán. Ez csak az utolsó helyre volt elég. Később sem sikerült nagyot javulni, novemberben 13 meccs után 13 pontot gyűjtöttünk, és a 9. helyen álltunk.

A tavasz már jobban sikerült, itthon kezdtünk egy Maglód elleni 1-0-ával, majd idegenben vertük 2-1-re a Dabast, aztán előbb Veresegyházon játszottunk egy 0-0-át, majd hazai pályán az Ózddal. A bajnokság végén a 9. helyen zártunk 33 ponttal, többek között a hajrában aratott 7-0-s és 6-1-es győzelmeknek köszönhetően.

2007-2008:

Augusztus 18.-án kezdtünk a RAFC ellen idegenben, egy 1-1-es döntetlennel, aztán itthon elvert minket a Tura 5-0-ra, majd Ózdon is kikaptunk 2-1-re. A pechszéria nem állt meg, a Gyöngyöstől is 3-0-ra kaptunk ki a Nagyligetben. Felsőzsolcán viszont már megtört a jég, 2-0-ra győztünk. 5 forduló után tehát 14. hely és 4 pont volt a mérleg. Az ősz végére nagyon belelendültek a fiúk, sorra nyerték a meccseket, jól játszottak és fordulásnál az 5. helyen álltunk 23 ponttal.

Tavasszal sem kezdtünk jobban, 0-0 a RAFC ellen, Turán 3-1-es vereség, itthon az Ózd ellen 2-1-es, Gyöngyösön pedig 2-0-ás. Az áttörést megint a Felsőzsolca hozta meg, amely ellen 2-0-ra nyertünk a Nagyligetben. Ezt követően is folyamatosan csúsztunk hátrafelé és végül 10. hely lett belőle, amihez 38 pont kellett.

2008-2009:

Ebben az esztendőben is a RAFC otthonában kezdtünk, ezúttal viszont 1-0-s vereséget szenvedtünk. Aztán a Tiszaújvárost fogadhattuk és a büntetők mérkőzésén 2-2-es döntetlent játszottunk, 4 tizenegyesből, majd előbb Balmazújvároson kaptunk ki 4-1-re, aztán pedig hazai pályán a Mezőkövedtől. Az 5. fordulóban pedig Salgótarjánban szenvedtünk 1-0-ás vereséget. Az őszi szezont végül a 13. helyen zártuk, 14 ponttal.

Tavasszal már Nagy Tiborral remek szezont zártunk, még ha ez első 5 fordulóból ez nem is látszik. Kezdtünk ugyanis egy RAFC elleni hazai 1-0-s vereséggel, majd Tiszaújvárosban 4-0-ra kaptunk ki. Ezt követően itthon 0-0-át játszottunk a Balmazújvárossal, majd kikaptunk 3-0-ra Mezőkövesden. Az SBFC elleni hazai mérkőzéssel kezdődött a sikersorozat. Fantasztikus játékkal, 5-1-re vertük az ősi ellenséget. Ezt követően egymás követték a győzelmek és a döntetlenek, így végül nagy csatában sikerült bent maradnunk a harmadosztályban.

A mostani szezonokat gondolom, nem kell bemutatnunk, legyen elég annyi, hogy mind az őszi, mind a tavaszi első 5 forduló jobbra sikerült, mint az elmúlt években és a tabellán elfoglalt helyezésünkből is kijelenthető, hogy ez a csapat az utóbbi 5 év legjobbja.

Szavazás

Szeretnél egy jó receptet? Látogass el oldalamra, szeretettel várlak!    *****    Minõségi Homlokzati Hõszigetelés. Vállaljuk családi házak, lakások, nyaralók és egyéb épületek homlokzati szigetelését.    *****    Amway termék elérhetõ áron!Tudta, hogy az általános tisztítószer akár 333 felmosásra is alkalmas?Több info a weboldalon    *****    Florence Pugh magyar rajongói oldal. Ismerd meg és kövesd az angol színésznõ karrierj&#232;t!    *****    Fele királyságomat nektek adom, hisz csak rátok vár ez a mesebirodalom! - Új menüpont a Mesetárban! Nézz be te is!    *****    DMT Trip napló, versek, történetek, absztrakt agymenés:)    *****    Elindult a Játék határok nélkül blog! Részletes információ az összes adásról, melyben a magyarok játszottak + egyéb infó    *****    Florence Pugh Hungary - Ismerd meg az Oppenheimer és a Dûne 2. sztárját.    *****    Megnyílt az F-Zero Hungary! Ismerd meg a Nintendo legdinamikusabb versenyjáték-sorozatát! Folyamatosan bõvülõ tartalom.    *****    A Cheer Danshi!! nem futott nagyot, mégis érdemes egy esélyt adni neki. Olvass róla az Anime Odyssey blogban!    *****    A 1080° Avalanche egy méltatlanul figyelmen kívül hagyott játék, pedig a Nintendo egyik remekmûve. Olvass róla!    *****    Gundel Takács Gábor egy különleges könyvet adott ki, ahol kiváló sportolókkal a sport mélységébe nyerhetünk betekintést.    *****    21 napos életmódváltás program csatlakozz hozzánk még!Január 28-ig 10% kedvezménnyel plusz ajándékkal tudod megvásárolni    *****    Szeretne egy olyan általános tisztítószert ami 333 felmosásra is elegendõ? Szeretne ha csíkmentes lenne? Részletek itt!!    *****    Új játék érkezett a Mesetárba! Elõ a papírral, ollóval, és gyertek barkácsolni!    *****    Tisztítószerek a legjobb áron! Hatékonyság felsõfoka! 333 felmosásra elengedõ általános tisztítószer! Vásároljon még ma!    *****    Hayashibara Megumi és Okui Masami rajongói oldal! Albumok, dalszövegek, és sok más. Folyamatosan frissülõ tartalom.    *****    A legfrissebb hírek a Super Mario világából és a legteljesebb adatbázis a Mario játékokról.Folyamatosan bõvülõ tartalom.    *****    333 Felmosásra elegendõ! Szeretne gazdaságosan felmosni? Szeretne kiváló általános tisztítószert? Kiváló tisztítószerek!    *****    Ha tél, akkor téli sportok! De akár videojáték formájában is játszhatjuk õket. A 1080°Snowboarding egy kiváló példa erre